DEMETEVLER BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ

DEMETEVLER BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ  0 312 331 04 44 – 0507 539 25 01

Firmamız DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi olarak hizmet verdiği süreç içerisinde birçok başarılara imza atmış ve beyaz eşya servis elemanları yetiştirip, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır.DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi alanında uzman teknisyen kadromuz DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir.

DEMETEVLER BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ VE BAKIM SERVİSİ

0312 331 04 44 – 0507 539 25 01

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN!

 

DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Şirketimiz DEMETEVLER’de belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette beyaz eşya servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Firmamız DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.

Firmamız DEMETEVLER Beyaz Eşya Tamircisi Servisi 7 gün 24 saat  uzman teknik ekibimiz ve garantili çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz,