BAĞLUM ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BAĞLUM ARÇELİK SERVİSİ  0 312 331 04 44 – 0507 539 25 01

Firmamız Bağlum ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet verdiği süreç içerisinde birçok başarılara imza atmış ve beyaz eşya servis elemanları yetiştirip, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır. bağlum ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi alanında uzman teknisyen kadromuz Bağlum ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir.

BAĞLUM ARÇELİK BEYAZ EŞYA TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

0312 331 04 44 – 0507 539 25 01

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN!

 

Bağlum ARÇELİK  Beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Şirketimiz Bağlum’da belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette beyaz eşya servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bağlum ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Firmamız Bağlum ARÇELİK Beyaz Eşya Servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.

Firmamız Bağlum ARÇELİK Beyaz Eşya Tamir Servisi 7 gün 24 saat  uzman teknik ekibimiz ve garantili çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz,