ALTINDAĞ BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ALTINDAĞ BOSCH SERVİSİ  0 312 331 04 44 – 0507 539 25 01

Firmamız Altındağ BOSCH Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet verdiği süreç içerisinde birçok başarılara imza atmış ve beyaz eşya servis elemanları yetiştirip, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır. Altındağ BOSCH Beyaz Eşya Servisi alanında uzman teknisyen kadromuz Altındağ BOSCH Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir.

ALTINDAĞ BOSCH BEYAZ EŞYA TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

0312 331 04 44 – 0507 539 25 01

HEMEN ARAYIN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMETİ FARK EDİN!

 

Altındağ BOSCH Beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Şirketimiz Altındağ’da belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette beyaz eşya servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Altındağ BOSCH Beyaz Eşya Servisi servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Firmamız Altındağ BOSCH Beyaz Eşya Servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.

Firmamız Altındağ BOSCH Beyaz Eşya Tamir Servisi 7 gün 24 saat  uzman teknik ekibimiz ve garantili çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz,